![Reklam](https://www.adasporu.com/images/reklam/Umay-logo-Beyaz_page-0001.jpg)
Beyzade ÜNALMIŞ
Hentbol’da sezona iyi bir başlangıç yapan son şampiyon UKÜ, yarın deplasmanda oynayacağı Şahlan maçının hazırlıklarını dün kendi tesislerinde yaptığı idmanla tamamladı. UKÜ antrenörü Tarkan Kayas, sezona çok iyi başladıklarını belirtirken, ilk devrenin son karşılaşmasında Şahlan karşısında kazanarak yollarına devam etmek istediklerini söyledi.
Tarkan KAYAS: Sezona iyi başladık
UKÜ antrenörü Tarkan Kayas, yarın deplasmanda oynayacakları Şahlan maçı öncesinde yaptığı açıklamada sezona yine iyi hazırlanıp keyifli giriş yaptıklarını belirtti. Alt yapıdan gelen isimlerle birlikte daha geniş ve kaliteli bir kadroya ulaştıklarını ifade eden Tarkan Kayas, yine bu sezon tüm kupalara talip olduklarını söyledi. Şahlan maçının favorisi olduklarını ve kazanıp ilk devrenin son maçından iyi skorla ayrılmak istediklerini belirten Tarkan Kayas, tüm hazırlıklarını tamamladıklarını ve artık maç saatini beklediklerini sözlerine ekledi.
![Reklam](https://www.adasporu.com/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-20-at-09.06.25.jpeg)
![Reklam](https://www.adasporu.com/images/reklam/unnamed.gif)