![Reklam](https://www.adasporu.com/images/reklam/Umay-logo-Beyaz_page-0001.jpg)
Alper Aligüllü, Mehmet Sezener, Mehmet Şengül ve Mecdi Cemal’ın hakemliklerini yaptığı turnuvada Alsancak Masterleri, Lefkoşa Efsane Masterleri, Sarınç Masterleri, Göçmenköy Masterleri, Güzelyurt Efsane Team, Çağ-Akar Masterleri, Değirmenlik Masterleri ve Alayköy Masterleri mücadele etti.
Lefkoşa Efsane Masterlerinin şampiyonluğu ile tamamlanan turnuvada Alsancak Masterler 2. Sarınç Masterleri 3. ve Çağ-Akar Masterleri 4. oldu.
Dereceye giren takımlara ve ödül alan futbolculara kupa, plaket ve madalyaları Erhun Erkmen’in ailesi ve diğer yetkililer tarafından verildi. Şampiyon takıma kupasını KKTC Meclis Başkanı Zorlu Töre verdi.
Şampiyon: Lefkoşa Efsane Masterleri En centilmen takım: Alayköy Masterleri Gol kıralı: Onur Yıldız (Lefkoşa Efsane Masterleri) En iyi kaleci: Rifat Pirgalı (Lefkoşa Efsane Masterleri)
![Reklam](https://www.adasporu.com/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-20-at-09.06.25.jpeg)
![Reklam](https://www.adasporu.com/images/reklam/unnamed.gif)