![Reklam](https://www.adasporu.com/images/reklam/Umay-logo-Beyaz_page-0001.jpg)
Başkent temsilcisi Küçük Kaymaklı’da genel kurul öncesi hareketli saatler yaşanırken, Kemal Kavaz ve İbrahim Mısırlıoğlu adaylıklarını geri çekerek Münür Özler’e destek için bir araya geldiler. Başkanlığa adaylığını geçtiğimiz günlerde açıklayan İbrahim Mısırlıoğlu’nun sosyla medya hesabından yaptığı açıklama ise şu şekilde;
Değerli Küçük Kaymaklı Camiası ve Spor camiası.
Bizler içerisinden geçmekte olduğumuz bu zor günlerde; Küçük Kaymaklımızın birlik ve beraberliği için; bugün mevcut başkanımız; Münür Özler in başkanliğinda güçlerimizi birleştirme kararı aldık. As olan Kaymaklidir Şimdi birleşme zamanı… Ruso ruhuyla
![Reklam](https://www.adasporu.com/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-20-at-09.06.25.jpeg)
![Reklam](https://www.adasporu.com/images/reklam/unnamed.gif)