![Reklam](https://www.adasporu.com/images/reklam/Umay-logo-Beyaz_page-0001.jpg)
Konuşmalar
Çetin Şah anı maçının ardından Mağusa Futbol Masterleri Derneği başkanı Ozan Elmalı, merhum Çetin Şah’ın kardeş Salahi Şah, oğlu Kemal Şah, Meclis Takımı adına Teberrüken Uluçay yaptıkları kısa konuşmalarda Çetin Şah’ın kişiliği, karakteri ile birlikte ülke futboluna yapmış olduğu hizmetler anlatılırken, çok değerli ve başarılı evlatlar yetiştirdiğine vurgu yapıldı.
Ödül Töreni
Mağusa futbol masterleri tarafından organize edilen Çetin Şah anı maçının ardından düzenlenen ödül töreninde takımlar, merhum Çetin Şah’ın ailesine, karşılaşmayı yöneten hakemlere plaketleri Mağusa Futbol Masterleri Derneği başkanı Ozan Elmalı, merhum Çetin Şah’ın kardeş Salahi Şah, oğluları Kemal-Şahan Şah tarafından verildi. Ödül töreni sonrasında ise her iki takım futbolcuları, yöneticilerine ve katılımcılara Mağusa Futbol Masterleri Derneği tarafından bir izaz ikram organizasyonu da yapıldı.
![Reklam](https://www.adasporu.com/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-20-at-09.06.25.jpeg)
![Reklam](https://www.adasporu.com/images/reklam/unnamed.gif)